PACSR24012S is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Delta Electronics
Op voorraad: 61
Gegevensblad
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 12,5A 85 ~ 265 VAC Ingang
Delta Electronics PACSR Series AC-DC Modules | Digi-Key Daily
PACSR24012S
Productnummer DigiKey
941-1793-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PACSR24012S
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (met reductie)
Efficiëntie
92,5%
Status onderdeel
Verouderd
Grootte / afmetingen
4,36" L x 2,00" B x 0,54" H (110,7mm x 50,8mm x 13,7mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Spanning - uitgang 1
24V
Stroom - uitgang (max.)
12,5A
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
300 W