S24SP24003PDFA
Productnummer DigiKey
941-1761-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
S24SP24003PDFA
Beschrijving
DC DC CONVERTER 24V 60W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 2,5A 9V - 36V Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
60 W
Fabr.
Spanning - isolatie
1.5 kV
Functies
Aan/uit op afstand, OCP, OTP, OVP, SCP
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Efficiëntie
93%
Spanning - ingang (min.)
9V
Spanning - ingang (max.)
36V
Grootte / afmetingen
2,00" L x 1,00" B x 0,41" H (50,8mm x 25,4mm x 10,5mm)
Spanning - uitgang 1
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief hoog
Stroom - uitgang (max.)
2,5A