S24SP24003PDFH
Productnummer DigiKey
1145-1287-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
S24SP24003PDFH
Beschrijving
DC DC CONVERTER 24V 60W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 2,5A 9V - 36V Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
60 W
Fabr.
Spanning - isolatie
1.5 kV
Functies
Aan/uit op afstand, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (met reductie)
Efficiëntie
93%
Spanning - ingang (min.)
9V
Spanning - ingang (max.)
36V
Grootte / afmetingen
2.00" L x 1.00" W x 0.69" H (50.8mm x 25.4mm x 17.5mm)
Spanning - uitgang 1
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
2,5A