AP7315-33W5-7 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Diodes Incorporated
Op voorraad: 0
Gegevensblad
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA SOT-25
Diodes Low Dropout Regulators | Digi-Key Daily
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
AP7315-33W5-7
Productnummer DigiKey
AP7315-33W5-7DITR-ND - Tape & Reel (TR)
AP7315-33W5-7DICT-ND - Cut Tape (CT)
AP7315-33W5-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AP7315-33W5-7
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT-25
Standaard levertijd fabrikant
36 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Stroom - rust (Iq)
60 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
100 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (1kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
5,25V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
SOT-25
Spanningsuitval (max.)
0,29V @ 150mA