AP7315D-33W5-7 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Diodes Incorporated
Op voorraad: 0
Gegevensblad
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA SOT-25
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
AP7315D-33W5-7
Productnummer DigiKey
AP7315D-33W5-7-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AP7315D-33W5-7
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT-25
Standaard levertijd fabrikant
36 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Stroom - rust (Iq)
60 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
100 µA
PSRR
75dB (1kHz)
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Spanning - ingang (max.)
5,25V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
SOT-25
Spanningsuitval (max.)
0,29V @ 150mA