BAS70-05-7-F | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | BAS70-05-7-F |
Beschrijving | DIODE ARR SCHOT 70V 70MA SOT23-3 |
Standaard levertijd fabrikant | 40 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Diodearray 1 paar gemeenschappelijke kathode 70 V 70mA (DC) Opbouwmontage TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | BAS70-05-7-F Modellen |
Categorie | Snelheid Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid |
Fabrikant Diodes Incorporated | Inverse hersteltijd (trr) 5 ns |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Stroom - sper lekkage bij Vr 100 nA @ 50 V |
Status onderdeel Actief | Bedrijfstemperatuur - verbinding -55°C ~ 125°C |
Configuratie diode 1 paar gemeenschappelijke kathode | Type montage Opbouwmontage |
Technologie Schottky | Verpakking / doos TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.) 70 V | Apparaatpakket leverancier SOT-23-3 |
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) (per diode) 70mA (DC) | Basisproductnummer |
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If 1 V @ 15 mA |