BAS70-05FILM
Productnummer DigiKey
497-7159-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-7159-1-ND - Cut Tape (CT)
497-7159-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BAS70-05FILM
Beschrijving
DIODE ARR SCHOT 70V 70MA SOT23-3
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Diodearray 1 paar gemeenschappelijke kathode 70 V 70mA (DC) Opbouwmontage TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
EDA/CAD-modellen
BAS70-05FILM Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1 V @ 15 mA
Fabrikant
STMicroelectronics
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid
Stroom - sper lekkage bij Vr
10 µA @ 70 V
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Configuratie diode
1 paar gemeenschappelijke kathode
Type montage
Opbouwmontage
Technologie
Schottky
Verpakking / doos
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
70 V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-3
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) (per diode)
70mA (DC)