BZX84C3V3-7-F
Productnummer DigiKey
BZX84C3V3-FDITR-ND - Tape & Reel (TR)
BZX84C3V3-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
BZX84C3V3-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BZX84C3V3-7-F
Beschrijving
DIODE ZENER 3.3V 300MW SOT23-3
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 3.3 V 300 mW ±6% Opbouwmontage SOT-23-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BZX84C3V3-7-F Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
5 µA @ 1 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tolerantie
±6%
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-3
Vermogen - max.
300 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
95 Ohms