BZX84C3V3LT1G
Productnummer DigiKey
BZX84C3V3LT1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
BZX84C3V3LT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
BZX84C3V3LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BZX84C3V3LT1G
Beschrijving
DIODE ZENER 3.3V 250MW SOT23-3
Standaard levertijd fabrikant
50 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 3.3 V 250 mW ±6% Opbouwmontage SOT-23-3 (TO-236)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BZX84C3V3LT1G Modellen
Categorie
Impedantie (max.) (Zzt)
95 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
5 µA @ 1 V
Serie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tolerantie
±6%
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-3 (TO-236)
Vermogen - max.
250 mW