DMC2004DWK-7
Productnummer DigiKey
DMC2004DWKDITR-ND - Tape & Reel (TR)
DMC2004DWKDICT-ND - Cut Tape (CT)
DMC2004DWKDIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DMC2004DWK-7
Beschrijving
MOSFET N/P-CH 20V 0.54A SOT363
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 20V 540mA, 430mA 250mW Opbouwmontage SOT-363
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
550mOhm @ 540mA, 4,5V
Fabrikant
Diodes Incorporated
Vgs(th) (max.) bij Id
1V @ 250µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
150pF @ 16V
Status onderdeel
Actief
Vermogen - max.
250mW
Technologie
MOSFET (metaaloxide)
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Configuratie
N- en P-kanaal
Type montage
Opbouwmontage
FET-kenmerk
Logic level-poort
Verpakking / doos
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Spanning ontlading-bron (Vdss)
20V
Apparaatpakket leverancier
SOT-363
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
540mA, 430mA