DMTH10H009LPS-13
Productnummer DigiKey
31-DMTH10H009LPS-13TR-ND - Tape & Reel (TR)
31-DMTH10H009LPS-13CT-ND - Cut Tape (CT)
31-DMTH10H009LPS-13DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DMTH10H009LPS-13
Beschrijving
MOSFET N-CH 100V PWRDI5060
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 14A (Ta), 100A (Tc) 1,5W (Ta), 125W (Tc) Opbouwmontage PowerDI5060-8
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
40.2 nC @ 10 V
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2309 pF @ 50 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
1,5W (Ta), 125W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
PowerDI5060-8
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
8mOhm @ 20A, 10V