DMN6040SSD-13
Productnummer DigiKey
DMN6040SSD-13DITR-ND - Tape & Reel (TR)
DMN6040SSD-13DICT-ND - Cut Tape (CT)
DMN6040SSD-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DMN6040SSD-13
Beschrijving
MOSFET 2N-CH 60V 5A 8SO
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 60V 5A 1,3W Opbouwmontage 8-SO
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3V @ 250µA
Fabrikant
Diodes Incorporated
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
22,4nC @ 10V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1287pF @ 25V
Status onderdeel
Actief
Vermogen - max.
1,3W
Technologie
MOSFET (metaaloxide)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Configuratie
2 N-kanaal (dubbel)
Type montage
Opbouwmontage
FET-kenmerk
Logic level-poort
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
60V
Apparaatpakket leverancier
8-SO
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
5A
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
40mOhm @ 4,5A, 10V