STS5DNF60L
Productnummer DigiKey
497-15672-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-15672-1-ND - Cut Tape (CT)
497-15672-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STS5DNF60L
Beschrijving
MOSFET 2N-CH 60V 5A 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 60V 5A 2W Opbouwmontage 8-SOIC
EDA/CAD-modellen
STS5DNF60L Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,5V @ 250µA
Fabrikant
STMicroelectronics
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
15nC @ 4,5V
Serie
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1030pF @ 25V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vermogen - max.
2W
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
MOSFET (metaaloxide)
Soort
Automotive
Configuratie
2 N-kanaal (dubbel)
Kwalificatie
AEC-Q101
FET-kenmerk
Logic level-poort
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
60V
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
5A
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
45mOhm @ 2A, 10V