STS4DNF60L | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | STS4DNF60L |
Beschrijving | MOSFET 2N-CH 60V 4A 8SOIC |
Standaard levertijd fabrikant | 11 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | MOSFET's - Arrays 60V 4A 2W Opbouwmontage 8-SOIC |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | STS4DNF60L Modellen |
Categorie | Rds aan (max.) bij Id, Vgs 55mOhm @ 2A, 10V |
Fabrikant STMicroelectronics | Vgs(th) (max.) bij Id 2,5V @ 250µA |
Serie | Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs 15nC @ 4,5V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds 1030pF @ 25V |
Status onderdeel Actief | Vermogen - max. 2W |
Technologie MOSFET (metaaloxide) | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) |
Configuratie 2 N-kanaal (dubbel) | Type montage Opbouwmontage |
FET-kenmerk Logic level-poort | Verpakking / doos 8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte) |
Spanning ontlading-bron (Vdss) 60V | Apparaatpakket leverancier 8-SOIC |
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C 4A | Basisproductnummer |