DMTH4005SPS-13
Productnummer DigiKey
31-DMTH4005SPS-13TR-ND - Tape & Reel (TR)
31-DMTH4005SPS-13CT-ND - Cut Tape (CT)
31-DMTH4005SPS-13DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DMTH4005SPS-13
Beschrijving
MOSFET N-CH 40V 20.9A PWRDI5060
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 40 V 20,9 A (Ta), 100 A (Tc) 2,6W (Ta), 150W (Tc) Opbouwmontage PowerDI5060-8
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
49.1 nC @ 10 V
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
3062 pF @ 20 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
2,6W (Ta), 150W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
40 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
PowerDI5060-8
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
3,7mOhm @ 50A, 10V