LM4040D25FTA
Productnummer DigiKey
LM4040D25FTR-ND - Tape & Reel (TR)
LM4040D25FCT-ND - Cut Tape (CT)
LM4040D25FDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM4040D25FTA
Beschrijving
IC VREF SHUNT 1% SOT23
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Shunt Spanningsreferentie IC ±1% SOT-23-3
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
150ppm/°C
Fabrikant
Diodes Incorporated
Ruis - 10 Hz tot 10 kHz
35µVrms
Stroom - kathode
73 µA
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Verpakking / doos
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spanning - uitgang (min./vast)
2,5V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-3
Stroom - uitgang
15 mA
Basisproductnummer
Tolerantie
±1%