LM4040C33FTA
Productnummer DigiKey
31-LM4040C33FTATR-ND - Tape & Reel (TR)
31-LM4040C33FTACT-ND - Cut Tape (CT)
31-LM4040C33FTADKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM4040C33FTA
Beschrijving
IC VREF SHUNT 0.5% SOT23
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Shunt Spanningsreferentie IC ±0,5% SOT-23-3
EDA/CAD-modellen
LM4040C33FTA Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
100ppm/°C
Fabrikant
Diodes Incorporated
Ruis - 10 Hz tot 10 kHz
35µVrms
Stroom - kathode
70 µA
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Verpakking / doos
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-3
Stroom - uitgang
15 mA
Basisproductnummer
Tolerantie
±0,5%