BSC320N20NS3GATMA1
Productnummer DigiKey
BSC320N20NS3GATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
BSC320N20NS3GATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
BSC320N20NS3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSC320N20NS3GATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 200V 36A TDSON-8
Standaard levertijd fabrikant
61 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 200 V 36 A (Tc) 125W (Tc) Opbouwmontage PG-TDSON-8-1
EDA/CAD-modellen
BSC320N20NS3GATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 90µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
29 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2350 pF @ 100 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
125W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
200 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TDSON-8-1
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
32mOhm @ 36A, 10V