SMBJ85A-13-F
Productnummer DigiKey
SMBJ85A-FDITR-ND - Tape & Reel (TR)
SMBJ85A-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ85A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMBJ85A-13-F
Beschrijving
TVS DIODE 85VWM 137VC SMB
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
137V Klem 4,4A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SMB
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SMBJ85A-13-F Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
4,4A
Fabr.
Vermogen - piek puls
600W
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Opbouwmontage
Unidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
85V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
94,4V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
137V