PDS3100-13
Productnummer DigiKey
PDS3100DITR-ND - Tape & Reel (TR)
PDS3100DICT-ND - Cut Tape (CT)
PDS3100DIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PDS3100-13
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 3A POWERDI 5
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 3A Opbouwmontage PowerDI™ 5
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PDS3100-13 Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 µA @ 100 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Technologie
Apparaatpakket leverancier
PowerDI™ 5
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-65°C ~ 150°C
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
3A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
760 mV @ 3 A