SMBJ36A-13-F
Productnummer DigiKey
SMBJ36A-FDITR-ND - Tape & Reel (TR)
SMBJ36A-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ36A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMBJ36A-13-F
Beschrijving
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMB
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
58,1V Klem 10,3A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SMB
EDA/CAD-modellen
SMBJ36A-13-F Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
10,3A
Fabr.
Vermogen - piek puls
600W
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Opbouwmontage
Unidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
36V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
40V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
58,1V