BLM31PG601SN1L
Productnummer DigiKey
490-1057-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-1057-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1057-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM31PG601SN1L
Beschrijving
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Gedetailleerde beschrijving
600 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 1206 (3216 metrisch) 1,5A 80mOhm
EDA/CAD-modellen
BLM31PG601SN1L Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
1,5A
DC-weerstand (DCR) (max.)
80mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,051" (1,30mm)
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Impedantie bij frequentie
600 Ohms @ 100 MHz