MPZ2012S601AT000
Productnummer DigiKey
445-MPZ2012S601AT000TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-MPZ2012S601AT000CT-ND - Cut Tape (CT)
445-MPZ2012S601AT000DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPZ2012S601AT000
Beschrijving
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
600 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0805 (2012 metrisch) 2A 100mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MPZ2012S601AT000 Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
2A
DC-weerstand (DCR) (max.)
100mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Hoogte (max.)
0,041" (1,05mm)
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Impedantie bij frequentie
600 Ohms @ 100 MHz