BZX84C3V3 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | BZX84C3V3 |
Beschrijving | DIODE ZENER 3.3V 300MW SOT23 |
Standaard levertijd fabrikant | 6 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Dioden - Zener 3.3 V 300 mW ±5% Opbouwmontage SOT-23-3 (TO-236) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | BZX84C3V3 Modellen |
Categorie | Impedantie (max.) (Zzt) 95 Ohms |
Fabr. | Stroom - sper lekkage bij Vr 5 µA @ 1 V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -50°C ~ 150°C (TJ) |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - zener (Nom) (Vz) | Verpakking / doos |
Tolerantie ±5% | Apparaatpakket leverancier SOT-23-3 (TO-236) |
Vermogen - max. 300 mW |