BZX84C20
Productnummer DigiKey
4878-BZX84C20TR-ND - Tape & Reel (TR)
4878-BZX84C20CT-ND - Cut Tape (CT)
4878-BZX84C20DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BZX84C20
Beschrijving
DIODE ZENER 20V 300MW SOT23
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 20 V 300 mW ±5% Opbouwmontage SOT-23-3 (TO-236)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BZX84C20 Modellen
Categorie
Impedantie (max.) (Zzt)
55 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 nA @ 14 V
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C (TJ)
Tolerantie
±5%
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-3 (TO-236)
Vermogen - max.
300 mW