BZX84C12
Productnummer DigiKey
4878-BZX84C12TR-ND - Tape & Reel (TR)
4878-BZX84C12CT-ND - Cut Tape (CT)
4878-BZX84C12DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BZX84C12
Beschrijving
DIODE ZENER 12V 300MW SOT23
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 12 V 300 mW ±5% Opbouwmontage SOT-23-3 (TO-236)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BZX84C12 Modellen
Categorie
Impedantie (max.) (Zzt)
25 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 8 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C (TJ)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Verpakking / doos
Tolerantie
±5%
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-3 (TO-236)
Vermogen - max.
300 mW