BZX84C12
Productnummer DigiKey
2156-BZX84C12-488-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BZX84C12
Beschrijving
ZENER DIODE, 12V, 5%, 0.25W, UNI
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 12 V Opbouwmontage
Categorie
Impedantie (max.) (Zzt)
25 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 8 V