BZX84C12
Productnummer DigiKey
4786-BZX84C12TR-ND - Tape & Reel (TR)
4786-BZX84C12CT-ND - Cut Tape (CT)
4786-BZX84C12DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BZX84C12
Beschrijving
DIODE ZENER 12V 350MW SOT23
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 12 V 350 mW ±5,42% Opbouwmontage SOT-23
Categorie
Impedantie (max.) (Zzt)
25 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 8 V
Serie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tolerantie
±5,42%
Apparaatpakket leverancier
SOT-23
Vermogen - max.
350 mW