DT024ETFT-IPS-SHB
Productnummer DigiKey
1987-DT024ETFT-IPS-SHB-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DT024ETFT-IPS-SHB
Beschrijving
GRAPHIC DISPLAY IPS RGB 2.4"
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) SPI 2,4" (60,96mm) 320 x 240 (QVGA)
Puntpixels
320 x 240 (QVGA)
Verpakking
Bulk
Interface
SPI
Type controller
ILI9341
Type display
IPS (In-Plane Switching)
Schermdiagonaal
2,4" (60,96mm)
Puntgrootte
0,05mm B x 0,15mm H
Zichtvlak
37,32mm B x 49,56mm H
Puntafstand
0,15mm B x 10,80mm H