Afbeelding van DT024ETFT-IPS is niet beschikbaar
DT024ETFT-IPS
Productnummer DigiKey
1756-DT024ETFT-IPS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DT024ETFT-IPS
Beschrijving
IPS, 240X320 PX, 350 CD/M, MCU/R
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Non-touch Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) SPI 2,4" (60,96mm) 320 x 240 (QVGA)
Categorie
Zichtvlak
37,32mm B x 49,56mm H
Fabrikant
Displaytech
Achtergrondverlichting
Led - wit
Verpakking
Bulk
Puntpixels
320 x 240 (QVGA)
Status onderdeel
Actief
Interface
SPI
Type display
IPS (In-Plane Switching)
Type controller
ILI9341
Displaymodus
Doorlatend
Kleur grafische elementen
Rood, groen, blauw (RGB)
Aanraakscherm
Non-touch
Achtergrondkleur
Zwart
Schermdiagonaal
2,4" (60,96mm)
Puntafstand
0,15mm B x 10,80mm H