DT035CTFT-IPS-SHB-PTS
Productnummer DigiKey
1756-DT035CTFT-IPS-SHB-PTS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DT035CTFT-IPS-SHB-PTS
Beschrijving
3.5 WIDE IPS LCD MODULE WITH RGB
Standaard levertijd fabrikant
9 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Capacitief Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur, IPS (In-Plane Switching) I2C, Parallel, 16-bits (RGB), SPI 3,5" (88,90mm) 480 x 320 (HVGA)
Categorie
Zichtvlak
49,56mm B x 74,04mm H
Verpakking
Tray
Puntpixels
480 x 320 (HVGA)
Interface
I2C, Parallel, 16-bits (RGB), SPI
Type display
TFT - Kleur, IPS (In-Plane Switching)
Rood, groen, blauw (RGB)
Aanraakscherm
Capacitief
Schermdiagonaal
3,5" (88,90mm)
Puntgrootte
0,05mm B x 0,15mm H