DT035CTFT-IPS-SHB
Productnummer DigiKey
1756-DT035CTFT-IPS-SHB-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DT035CTFT-IPS-SHB
Beschrijving
3.5 WIDE IPS LCD MODULE WITH RGB
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Non-touch Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur, IPS (In-Plane Switching) Parallel, 16-bit (RGB), SPI 3,5" (88,90mm) 480 x 320 (HVGA)
Categorie
Zichtvlak
51,96mm B x 76,94mm H
Verpakking
Tray
Puntpixels
480 x 320 (HVGA)
Interface
Parallel, 16-bit (RGB), SPI
Type display
TFT - Kleur, IPS (In-Plane Switching)
Type controller
ST7796UI-G5
Rood, groen, blauw (RGB)
Aanraakscherm
Non-touch
Schermdiagonaal
3,5" (88,90mm)
Puntgrootte
0,05mm B x 0,15mm H