AFY320240A0-3.5INTH-R
Productnummer DigiKey
5491-AFY320240A0-3.5INTH-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AFY320240A0-3.5INTH-R
Beschrijving
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Resistief Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur, IPS (In-Plane Switching) 24-bit (RGB), SPI 3,5" (88,90mm) 320 x 240
Categorie
Schermdiagonaal
3,5" (88,90mm)
Fabrikant
Orient Display
Zichtvlak
72,28mm B x 54,76mm H