DLC0096AZP01SF-4
Productnummer DigiKey
3190-DLC0096AZP01SF-4-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DLC0096AZP01SF-4
Beschrijving
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 0.96"
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Non-touch Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur, IPS (In-Plane Switching) SPI 0,96" (24,38mm) 80 x 160
Categorie
Schermdiagonaal
0,96" (24,38mm)
Fabrikant
DLC Display Co.,Ltd
Zichtvlak
10,80mm B x 21,70mm H