E096GA-SW500-N
Productnummer DigiKey
2632-E096GA-SW500-N-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
E096GA-SW500-N
Beschrijving
0.96" TFT SPI HIGH BRIGHTNESS
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Non-touch Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur SPI 0,96" (24,38mm) 80 x 160
Categorie
Schermdiagonaal
0,96" (24,38mm)
Fabrikant
Focus LCDs
Zichtvlak
10,80mm B x 21,70mm H