RP8100B2M1CEBLKBLKGRN
RP8100B2M1CEBLKBLKGRN
Additional Requirements for Selecting a Switch
RP8100B2M1CEBLKBLKGRN
Productnummer DigiKey
EG4573-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RP8100B2M1CEBLKBLKGRN
Beschrijving
SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Drukknopschakelaars SPST-NO Standaard, verlicht Paneelmontage, voorkant
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RP8100B2M1CEBLKBLKGRN Modellen
Categorie
Type actuator
Rond, knop
Fabr.
Markering actuator
Geen markering
Serie
Kleur - actuator/dop
Zwart
Verpakking
Bulk
Type, kleur verlichting
Led, groen
Status onderdeel
Actief
Spanning verlichting (nominaal)
2 VDC
Type montage
Paneelmontage, voorkant
Stijl aansluiting
Soldeerschoen
Type
Standaard, verlicht
Bescherming tegen binnendringen
IP67 - Stofdicht, waterdicht
Circuit
Afmetingen paneeluitsparing
Circulair - 13,60mm dia
Schakelfunctie
Off-Mom
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 85°C
Nominale stroom (A)
125mA (AC), 100mA (DC)
Elektrische levensduur
500.000 cycli
Nominale spanning - AC
125 V
Basisproductnummer
Nominale spanning - DC
50 V