RP8100RUBBERSEAL
Productnummer DigiKey
141-RP8100RUBBERSEAL-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RP8100RUBBERSEAL
Beschrijving
SEALING WASHER 13.59MM ID BLACK
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Afdichtingsring Zwart RP8100-serie
Categorie
Voor gebruik met/gerelateerde producten
RP8100-serie
Fabrikant
E-Switch
Montagekenmerk
Achterkant of voorkant van het paneel
Serie
Grootte / afmetingen
0,535" (13,59mm) Binnendiam. x 0,039" (1,00mm) hoogte
Verpakking
Bulk
Kleur
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 85°C