RP8100B2M1CEBLKBLUNIL
RP8100B2M1CEBLKBLUNIL
Additional Requirements for Selecting a Switch
RP8100B2M1CEBLKBLUNIL
Productnummer DigiKey
EG4571-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RP8100B2M1CEBLKBLUNIL
Beschrijving
SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Drukknopschakelaars SPST-NO Standard Paneelmontage, voorkant
EDA/CAD-modellen
RP8100B2M1CEBLKBLUNIL Modellen
Categorie
Nominale spanning - DC
50 V
Kleur - actuator/dop
Blue
Type
Standard
Afmetingen paneeluitsparing
Circulair - 13,60mm dia
Circuit
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 85°C
Nominale stroom (A)
125mA (AC), 100mA (DC)
Basisproductnummer
Nominale spanning - AC
125 V