RP8101B2M1CEBLKBLKNIL
RP8101B2M1CEBLKBLKNIL
Additional Requirements for Selecting a Switch
RP8101B2M1CEBLKBLKNIL
Productnummer DigiKey
EG5541-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RP8101B2M1CEBLKBLKNIL
Beschrijving
SWITCH PUSH SPST-NO 0.125A 125V
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Drukknopschakelaars SPST-NO Standard Paneelmontage, voorkant
EDA/CAD-modellen
RP8101B2M1CEBLKBLKNIL Modellen
Categorie
Nominale spanning - DC
50 V
Type
Standard
Afmetingen paneeluitsparing
Circulair - 13,60mm dia
Circuit
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 85°C
Nominale stroom (A)
125mA (AC), 100mA (DC)
Basisproductnummer
Nominale spanning - AC
125 V