RP8100B2M1CEBLKBLKWHT
RP8100B2M1CEBLKBLKWHT
Additional Requirements for Selecting a Switch
RP8100B2M1CEBLKBLKWHT
Productnummer DigiKey
EG4575-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RP8100B2M1CEBLKBLKWHT
Beschrijving
SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Drukknopschakelaars SPST-NO Standaard, verlicht Paneelmontage, voorkant
EDA/CAD-modellen
RP8100B2M1CEBLKBLKWHT Modellen
Bulk
Type, kleur verlichting
Led, wit
Status onderdeel
Actief
Spanning verlichting (nominaal)
3,5 VDC
Type
Standaard, verlicht
Afmetingen paneeluitsparing
Circulair - 13,60mm dia
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 85°C
Nominale stroom (A)
125mA (AC), 100mA (DC)
Nominale spanning - AC
125 V
Basisproductnummer
Nominale spanning - DC
50 V