TL6120AF160QG
TL6120AF160QG
Additional Requirements for Selecting a Switch
TL6120AF160QG
Productnummer DigiKey
EG4350TR-ND - Tape & Reel (TR)
EG4350CT-ND - Cut Tape (CT)
EG4350DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TL6120AF160QG
Beschrijving
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Tactiele schakelaars SPST-NO Bovenaangedreven Opbouwmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TL6120AF160QG Modellen
Categorie
Oriëntatie actuator
Bovenaangedreven
Fabr.
Stijl aansluiting
Gullwing
Serie
Omtrek
7,40mm x 7,40mm
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verlichting
Niet-verlicht
Status onderdeel
Actief
Bedieningskracht
160gf
Circuit
SPST-NO
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Schakelfunctie
Off-Mom
Materiaal actuator
Polyamide (PA), nylon
Contactclassificatie bij spanning
0,05A @ 12 VDC
Travel schakelaar
0,50mm
Type actuator
Standard
Mechanische levensduur
1000000 cycli
Type montage
Basisproductnummer
Hoogte actuator naast PCB, verticaal
4,70mm