TL6120DF300QG
Productnummer DigiKey
EG4356TR-ND - Tape & Reel (TR)
EG4356CT-ND - Cut Tape (CT)
EG4356DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TL6120DF300QG
Beschrijving
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
EDA/CAD-modellen
TL6120DF300QG Modellen
Omtrek
7,40mm x 7,40mm
Bedieningskracht
300gf
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Contactclassificatie bij spanning
0,05A @ 12 VDC
Travel schakelaar
0,50mm
Mechanische levensduur
500.000 cycli
Hoogte actuator naast PCB, verticaal
10,00mm