201W-24BLK
Productnummer DigiKey
201W-24BLK-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
201W-24BLK
Beschrijving
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24"
Standaard levertijd fabrikant
2 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
24,0" (609,60mm) Banaanstekker, enkel, stapelbaar tot Minihaak Verbindingssnoer
Categorie
2e connector
Minihaak
Fabrikant
E-Z-Hook
Kabellengte
24,0" (609,60mm)
Serie
Type
Verbindingssnoer
Verpakking
Zak
Inhoud
1 geleider, zwart
Status onderdeel
Actief
Materiaal - isolatie
Polyvinylchloride (PVC)
Stapelmethode
Stapeling voorkant
Draaddikte
22AWG
Configuratie
Banaan naar grijper, haak
Basisproductnummer
1e connector
Banaanstekker, enkel, stapelbaar
Milieu- en exportclassificaties
Vragen en antwoorden over producten
Meer resources
Op voorraad: 4
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Zak
Aantal Eenheidsprijs Ext Prijs
Standaardpakket van de fabrikant
Andere kleur
Op voorraad: 9
Andere lengte
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"