201W-36BLK
Productnummer DigiKey
201W-36BLK-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
201W-36BLK
Beschrijving
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"
Gedetailleerde beschrijving
36,0" (914,40mm) Banaanstekker, enkel, stapelbaar tot Minihaak Verbindingssnoer
Kabellengte
36,0" (914,40mm)
Inhoud
1 geleider, zwart
Meer resources
Op voorraad: 697
Andere kleur
Op voorraad: 1513
Andere lengte
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24"