201W-36RED
Productnummer DigiKey
201W-36RED-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
201W-36RED
Beschrijving
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"
Gedetailleerde beschrijving
36,0" (914,40mm) Banaanstekker, enkel, stapelbaar tot Minihaak Verbindingssnoer
Kabellengte
36,0" (914,40mm)
Inhoud
1 geleider, rood
Meer resources
Op voorraad: 1.513
Andere kleur
Op voorraad: 697
Andere lengte
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24"