BK/ABC-10-R
Productnummer DigiKey
283-2607-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK/ABC-10-R
Beschrijving
FUSE CERM 10A 250VAC 125VDC 3AB
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 A 250 V AC 125 V DC-zekering Patroon, keramisch Houder vereist 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Categorie
Nominale spanning - DC
Fabr.
Antwoordtijd
Snel blazen
Serie
Verpakking / doos
Verpakking
Bulk
Breekvermogen bij nominale spanning
200AAC, 10kA DC
Status onderdeel
Actief
Smelten I²t
208.8
Type montage
Houder vereist
Goedkeuringsinstantie
CSA, UL
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.011 Ohms
Nominale spanning - AC
250 V