BK/ABC-15-R
Productnummer DigiKey
283-2609-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK/ABC-15-R
Beschrijving
FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
15 A 250 V AC 125 V DC-zekering Patroon, keramisch Houder vereist 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Breekvermogen bij nominale spanning
750AAC, 10kA DC
Smelten I²t
200.2
Grootte / afmetingen
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.00553 Ohms
Nominale spanning - AC
250 V