BK/C520-3-R
Productnummer DigiKey
283-3175-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK/C520-3-R
Beschrijving
FUSE GLASS 3A 250VAC 2AG
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3 A 250 V AC DC-zekering Patroon, glas Houder vereist 2AG, 5mm x 15mm
Categorie
Nominale spanning - AC
250 V
Fabr.
Antwoordtijd
Snel blazen
Serie
Verpakking / doos
Verpakking
Bulk
Breekvermogen bij nominale spanning
100A
Status onderdeel
Actief
Smelten I²t
6.1
Type montage
Houder vereist
Goedkeuringsinstantie
CSA, UL
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,205" dia x 0,570" L (5,20mm x 14,48mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.038 Ohms