0225003.MXP
Productnummer DigiKey
F4659-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0225003.MXP
Beschrijving
FUSE GLASS 3A 250VAC 125VDC 2AG
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3 A 250 V AC 125 V DC-zekering Patroon, glas Houder vereist 2AG, 5mm x 15mm
Breekvermogen bij nominale spanning
100AAC, 10kA DC
Smelten I²t
4.62
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,177" dia x 0,570" L (4,50mm x 14,48mm)
Nominale spanning - AC
250 V
DC koude weerstand
0.0317 Ohms