0225001.MXP
Productnummer DigiKey
F4657-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0225001.MXP
Beschrijving
FUSE GLASS 1A 250VAC 125VDC 2AG
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 A 250 V AC 125 V DC-zekering Patroon, glas Houder vereist 2AG, 5mm x 15mm
Categorie
Nominale spanning - DC
Fabr.
Antwoordtijd
Snel blazen
Serie
Verpakking / doos
Verpakking
Bulk
Breekvermogen bij nominale spanning
35AAC, 10kA DC
Status onderdeel
Actief
Smelten I²t
2.22
Type montage
Houder vereist
Goedkeuringsinstantie
CE, CSA, PSE, UL
Type zekering
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,177" dia x 0,570" L (4,50mm x 14,48mm)
Nominale spanning - AC
250 V
DC koude weerstand
0.1027 Ohms